ingilizce sözlükİngilizce çeviri siteleriİngilizce sözlük programıOnline ingilizce sözlükİngilizce EğitimSite Harita
800x600 1024x768 Navigation:    ingilizce sözlük arrow Proçeviri ingilizce türkçe metin çeviri
Proçeviri ingilizce türkçe metin çeviri sözlüğü
Lang2lang dilden dile çeviri programı

ingilizce-cumle-ceviri-sozluk.jpgCümle çevirileri yapan sözlükler arasında en gelişmiş ve profesyonel yapıya sahip proçeviri sözlük programı ile herhangi bir ingilizce metni türkçeye anlamlı bir şekilde çevirebilirsiniz. öteki çeviri programları gibi metni türkçeye çevirdikten sonra bir de türkçesini anlamaya çalışmazsınız.

Çeviri yaptıktan sonra mesela türkçedeki birden çok anlamlı sözcüklerin bazen yanlış anlamını kullanmış oluyor. bu durumda kelimeye tıklayarak türkçedeki istediğiniz anlama çevirilmesini saplayabilirsiniz. Kelime hafızası çok geniş olan sözlük günlük dilde kullandığımız kelimelerin tamamına yakınını
çevirme yeteneğine sahip. cümleleri türkçeye kelimeleri karışık bir biçimde allak bullak değil de anlaşılır biçimde tam çevirir. Programın tanımadığı kelimeleri siz anlamını girerek programa ekleyebilir ve daha da geliştirebilirsiniz.
proceviri20www.ingilizcesozlukler.net.jpg
İndireceğiniz dosya programın demo deneme sürümü olduğundan kısıtlı çeviri yapabilirsiniz. içinde p r ve s ile başlayan kelimeler bulunan cümleleri çeviremezsiniz. Eğer tam sürümünü almak istiyorsanız 99 ytl fiyatla satın alabilirsiniz.

lang2lang sözlük türü: ingilizce türkçe cümle-metin çevirisi

Axa sözlüğün boyutu ne kadar: 1.5mb

versiyonu kaç: 2.0 

bedava mı paralı mı: kullanım kısıtlamalı sürüm

sözlüğün programın dili ne: türkçe

kim üretmiş bu sözlüğü: proceviri.com

Bu sözlüğü sağdaki linkten indirebilirsiniz: porçeviri ingilizce türkçe çeviri

 
< Önceki
Joomla SEF URLs by Artio